The West

Online Oyunlar - Güvenlik - Genel - Güncel Haberler - ÜCRETSİZ!


  Call OF Duty 6 : Modern Warfare 2

  Paylaş
  avatar
  lrdmrt1903
  MODERATÖR
  MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 15
  Kayıt tarihi : 17/02/10
  Yaş : 24
  Nerden : İstanbul

  Call OF Duty 6 : Modern Warfare 2

  Mesaj  lrdmrt1903 Bir Ptsi Mart 01, 2010 5:45 pm

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Call of Duty 6[5] veya Call of Duty: Modern Warfare 2[6] Infinity Ward'ın yapımcılığını üstlendiği Birinci Şahıs Nişancı (FPS) tarzında bir bilgisayar oyunudur. Resmi olarak 11 Şubat 2009'da duyurulmuştur,[7][8] Modern Warfare 2, Call of Duty 4: Modern Warfare'in devamı niteliğinde olacak ve aynı olay seyrinde devam edecektir.[7][9]

  Modern Warfare 2 diğer iki Call of Duty oyunuyla birlikte satışa sunulmuştur: Nintendo DS için Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized,[10] ve Wii konsolu için tasarlanmış Call of Duty: Modern Warfare port sürümü.[11] Geliştiriciler Modern Warfare 2'nin IW 4.0 oyun motoru'nun önceki oyunda kullanılmış motorun üzerinde bazı düzeltmeler yaparak elde ettiklerini kaydetmişlerdir.
  Call of Duty 4: Modern Warfare'deki kapanış bölümü "Mile High Club"'ta yer alan "Özel Kuvvetler"; benzer şekilde Modern Warfare 2'de "Özel Kuvvetler" modu olarak yer alacaktır,[12] hikaye bölümüyle ilişkisi bulunmayan birçok kurgusal ögeyi barındıran tek tek görevler halindedir. Ana hikaye kooperatif oyunu desteklemeyecek, fakat "Özel Kuvvetler" modu iki oyunculu koooperatif oyun seçeneğine sahiptir
  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Modern Warfare 2, Call of Duty 4'ün bitiminden 5 yıl sonrası yani 2016 yılı temel alınmıştır. Çavuş "Soap" MacTavish yüzbaşı olarak oynanılamayan ve oynanabilen bir karakter olmuş ve Özel Hava Kuvvetleri (SAS)'nde yüzbaşılığa terfi etmiştir. MacTavish 141. Görev Gücü (Task Force 141) adı altında seçkin, birçok ulustan kişilerin yer aldığı bir komando birliğine, yeniden güç kazanan Rus Ultranationalist örgütüne karşı saldırıya geçmek için başkanlık eder.[13] Rus Ultranationalist Partisi'ne artık, Imran Zakhaev'in aynı onun gibi milliyetçilik tutkularına sahip eski yardımcısı Vladimir Makarov tarafından başkanlık edilmektedir. Makarov, Zakhaev'in ölümünü sebep göstererek destek toplamaktadır, bu yıllarda yeni bir Rusya kurulmuştur. Makarov'a karşı olarak da, onu durdurmak için Task Force 141 adında bir birlik oluşturulmuştur.[14] Oyuncu, hem bu birliğin bir üyesi olan Sgt. Gary "Roach" Sanderson, hem de Amerika Birleşik Devletleri'nin ordusunda bir er olan James Ramirez'in kimliğini üstlenecektir.

  Görevlerin geçtiği alanlar; Virjinya eyaleti, Kazakistan'ın Tanrı Dağları, Afganistan ve Brazilya'nın Rio de Janeiro eyaleti olarak belirtilmiştir.
  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 40
  Kayıt tarihi : 07/02/10
  Yaş : 32
  Nerden : Nereye

  Geri: Call OF Duty 6 : Modern Warfare 2

  Mesaj  Admin Bir Ptsi Mart 01, 2010 6:05 pm

  sagol güzel paylşım

   Forum Saati C.tesi Şub. 24, 2018 9:59 am